עומר נירהוד
משרד עורכי דין

עו"ד נירהוד וצוות המשרד בעלי ניסיון רב בליווי אנשי עסקים וחברות במשבר בהליכי שיקום, פירוק ופשיטות רגל עסקיות ועד ליציאה של איש העסקים לדרך חדשה

תחומי התמחות המשרד

ייצוג משקיעים שאיבדו את כספם

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

ליווי חברות ועסקים

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

פשיטת רגל לאנשי עסקים

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

ייצוג קבוצות משקיעים

במציאות של ישראל בשנים האחרונות, מציאות בה בבנק מקבלים ריבית אפס על הכסף, ובה כל אחד מופצץ במדיה החברתית בעשרות הצעות השקעה "מפתות" שמבטיחות עשרה אם לא עשרים אחוזי רווח לשנה (ומעלה) בהשקעות "מפתות" מעבר לים – לא פלא שרבים מתפתים…. ונופלים.

כאן משרד עו"ד נירהוד נכנס לתמונה – עם רקורד של עשרות תביעות בסכומים של מיליוני ועשרות מיליוני שקלים, עם ראיה כלכלית רחבה, והיכרות עם שוק ההשקעות מתמחה המשרד בייצוג קבוצות של אותם נפגעי השקעות בתביעות כנגד אותן חברות, בעלי מניותיהן, מנהליהן, ולעיתים גם משרדי עורכי הדין ורואי החשבון שאמורים היו לפקח על ההשקעות, ולא עשו עבודתם, ומהווה היום את אחד המשרדים הבולטים בתחום בישראל.  

ייצוג קבוצות משקיעים

נפגעת בהשקעה? כספך אבד וגילית שהנכס "התאדה"? המיזם היה אמור להסתיים לפני זמן רב ותשובות אין – זה הזמן לעשות מעשה, ליצור קשר עם המשרד ולהבין את זכויותיך ומצבך, ולפעול להחזרת כספיך. 

ייצוג קבוצות משקיעים

אנשים רבים מתפתים להשקיע בקבוצת משקיעים בארץ ובחו"ל. חברות מציעות השקעות מפתות לכאורה, מציגות מצגות וברושורים מהודרים, מארחות את המשקיעים באולמות מפוארים עם אוכל טוב והרבה יוקרה. כולם מאוד נחמדים עד הרגע בו הכסף נעלם… המשקיעים נתנו את מיטב כספם מתוך אמונה שלמה שכספם יוחזר אליהם בתוספת ריביות גבוהות. איך מזהים עוקץ? איך בודקים השקעה? מה עושים אם הכסף "הלך"? עו"ד נירהוד, מעורכי הדין הבולטים בתחום זה, שמרכז השקעות במיליארדי שקלים, בראיון בעקבות "העלמות" כספי ההשקעה במעורבות ה"ידוענים" מישל טרוני ודניס צ'רקוב.

קבוצות משקיעים שנעקצו ואיבדו את כספם

"עומר, הבנק קיבל החלטה לסגור מיידית את כל קווי האשראי של הקבוצה"
עו"ד עומר נירהוד

ספר המגולל בתוכו את סיפורו של עומר נירהוד הבעלים של חברת דטהסייף לשעבר. חברת ענק שהעסיקה 500 עובדים בתחום המחשוב.

בסיפורו, עומר מספר בגילוי לב ופתיחות את סיפור העליה, הנפילה הגדולה והחזרה לחיים שניים אחרי מאבקים קשים, פשיטת רגל ענקית ובעיקר איבוד המשפחה ברמה האישית.

ליווי אנשי עסקים

מאחורי הפירמה העסקית עומד איש העסקים – שהוא הלקוח האמיתי של המשרד.

איש העסקים הינו בודד – בדרך כלל אין לאיש העסקים עם מי לחלוק ולשתף התלבטויות עסקיות ומשפטיות. שם נכנס המשרד, כעזר כנגדו, ביכולת לתת לאיש העסקים ליווי עסקי ומשפטי אשר יאפשר לו ראיה רחבה יותר של מצבו, והתמודדות עם הצלחות ו/או משברים – 

המשרד ילווה את הלקוח מחד בתכנוני מס אישיים ובינלאומיים, ומאידך, במשברים והסדרי חוב ועד לפשיטת רגל, ופתיחת דף חדש לאחריה. 

שלב הקמת ופתיחת החברה

שלב ליווי חיי הפירמה

תכנון מבנה ומיסוי בינלאומי ורב לאומי

התמודדות עם בנקים

למשרד התמחות בחוק החברות

ליווי איש העסקים

יש לכם עוד שאלות?

נשמח לענות על כל שאלה..