עומר נירהוד ליווי איש העסקים

עו"ד עומר נירהוד

קבוצת דטהסייף היתה
משווקת מיקרוסופט השניה
בגודלה בישראל, המשווקת
הגדולה של לנובו בישראל
וייצגה בישראל כמאתיים חברות תוכנה.
הזרועה היצרנית של הקבוצה כללה מפעל למחזור ראשי דיו, ומפעל לייצור מחשבים מיוחדים לפי הזמנה, בהם מחשבים לתעשיות הבטחון, ומחשבים אשר ישבו בבסיסי מוצרים כמו מוצרי ההדפסה של סאיטקס-ויז'ן.

חברות קבוצת דטהסייף השתרעו על פני ארבע יבשות, עם זרוע באירופה, זרוע באסיה וזרוע בארצות הברית, ושימשו מנוף לקידום תעשיות ישראליות בחו"ל.

את כלל הידע העסקי והמשפטי תוצר פעילותו זו, מעמיד כיום עו"ד נירהוד ללקוחות המשרד, בשילוב ייחודי של ראיה עסקית וראיה משפטית, שילוב נדיר ויוצא דופן אשר מקנה ללקוחות המשרד יתרון על מתחריהם, ומאפשר להם לקבל יעוץ משפטי שאינו נסמך על משפטנים להם אין ניסיון עסקי מעשי, אלא על צוות המשרד המורכב מאנשי עסקים לשעבר, אשר כיום, מאחורי שולחן עורך הדין, יודעים לתת ללקוח ערך מוסף ייחודי, בניצוחו של עו"ד נירהוד.

 

עומר נירהוד

עומר נירהוד, משרד עורכי דין

נסיונו הרחב של צוות המשרד מאפשר למשרד לתמוך בלקוחותינו מעבר להיבטים המשפטיים, גם בהיבטים עסקיים נושקים, באופן בו משרדנו יודע להגביר את פוטנציאל ההצלחה של לקוחותינו ולתרום להם ערך מוסף רב.

1. שלב הקמת ופתיחת החברה, הכולל הסכמי יסוד והסכמי שותפות, מסגרות בנקאיות, מבנה חברות נכון (מקומי ובינלאומי) וכמובן השלכות מיסוי מתאימות.  

2. שלב ליווי חיי הפירמה – ליווי מיזוגים ורכישות, טיפול בסכסוכים וליטיגציה, הסכמים מסחריים, מו"מ והסכמי גיוס משקיעים, הסכמי וסכסוכי עובדים, טיפול בקניין רוחני של הפירמה, תכנון וטיפול בהיבטי מס של החברה והבעלים, וכל הקשור בעבודתה השוטפת של החברה.  

3. תכנון מבנה ומיסוי בינלאומי ורב לאומי – עם גידול הפירמה וכניסה לשווקים חדשים, יעוץ וליווי בתכנון והקמת מבנה וחברות רב לאומי ותכנון מס בינלאומי באופן שימקסם את היתרונות שבמבנה רב לאומי, ויצמצם את חבות המס של הקבוצה והבעלים למינימום. 

4. התמודדות עם בנקים, ערעורים על חזרת שיקים, מו"מ על מסגרות, וכולל במידת הצורך תכנון נכון של "קיפול" חברה, מכירתה, או ככל ונדרש תכנון קריסתה באופן שימזער את הנזקים. 

5. למשרד התמחות בחוק החברות – אחריות דירקטורים ובעלי תפקיד בחברה, והגנה על בעלי תפקיד בחברות פרטיות וציבוריות.

6. ליווי איש העסקים, מחד בתכנון מס בהצלחה, ומאידך, בליווי בפירוק החברה, פשיטת רגל אישית, ועד להחזרת איש העסקים למעגל העסקים, תוך התמודדות עם "משקעי" פשיטת הרגל.

 הראיה יוצאת הדופן של צוות המשרד מאפשרת לנו לתמוך בחברות ואנשי עסקים לאורך דרכם המקצועית, תוך מתן מעלה מלא ושלם לצרכיהם, בבית אחד, בחיסכון עלויות לאיש העסקים, ובעיקר ביכולת לתת ראיה רחבה המקיפה את כל צרכיו.

השאר\י פרטים ואחזור אלייך

רחוב הערבה 3, קריית שדה התעופה  (איירפורט – סיטי)

טלפון:                              פקס: 03-3036302

דואר אלקטרוני משרד:

 

דואר אלקטרוני עומר נירהוד:

עומר נירהוד - משרד עורכי דין

עומר נירהוד ליווי איש העסקים